icon ifxhome 53 سایت سیگنال فارکس بهترین سایت سیگنال فارکس – معرفی برترین سایت های تحلیلی بازار فارکس

 

معاملات در بازار پر نوسان فارکس، بدون داشتن تحلیل [تکنیکال/فاندامنتال] امکان پذیر نیست. بسیاری از تریدرهای مبتدی برای موفقیت در این بازار، به دنبال منابع معتبر برای سیگنال فارکس هستند. البته دریافت این موارد حتی از بهترین سایت سیگنال فارکس نیز، به معنای کسب سود 100% نخواهد بود.

با توجه به تغییرات لحظه ای و نوسانات زیاد، فاکتور یا عوامل زیادی بر قیمت دارایی ها در بازار فارکس تاثیرگذار هستند. سیگنال (Signal) بر پایه تحلیل های مختلف، بهترین نقاط ورود/خروج در معاملات را به کاربران نشان داده و تضمین کننده موارد دیگر نیست!

استفاده از سیگنال هایی مانند طلا، نفت، داوجونز و … در صورت داشتن یک استراتژی در فارکس، نظم (انظباط)، تمرین [بک تست]، مدیریت ریسک و سرمایه موثر خواهد بود. در مقاله امروز خانه فارکس من، به معرفی بهترین سایت های سیگنال دهی فارکس (ارائه کننده) می پردازیم.

بهترین سایت سیگنال فارکس، سایت های سیگنال فارکس،بهترین سایت های سیگنال فارکس

 

icon ifxhome 48 سایت سیگنال فارکس آشنایی با بهترین سایت سیگنال فارکس – بهترین تحلیل فارکس در کدام سایت است؟

 

به معامله در بازار فارکس بر اساس تحلیل انجام شده توسط یک فرد یا مجموعه [که در نهایت باعث رسیدن آن به یک موقعیت خرید/فروش در بازار شده است]، سیگنال فارکس گفته می‌شود. در بهترین سایت سیگنال فارکس، این موارد از سوی یک شخص یا یک شرکت ارائه‌ کننده، در اختیار تریدرها قرار می‌ گیرد.

معامله‌ گران با مراجعه به سایت‌ های سیگنال فارکس، از اطلاعات ارائه شده در آن برای انجام معامله در این بازار استفاده می کنند. همچنین می‌توان از سیگنال‌ های ارائه شده به منظور تأیید تحلیل‌ هایی که توسط معامله‌ گر صورت گرفته، استفاده کرد.

ارائه دهندگان در بهترین سایت سیگنال فارکس، در واقع یک یا چند تریدر حرفه‌ ای‌ بازارهای مالی هستند.

پس از بررسی و تحلیل [در صورتی که به یک جمع‌ بندی قطعی رسیده و از سودده بودن یک سیگنال اطمینان پیدا کنند]، این موضوع را با سایر تریدرها به اشتراک می‌ گذارند. در این شرایط متقاضیان به این سایت‌ ها مراجعه کرده و از این سیگنال‌ ها، برای بهبود معاملات خود در بازار استفاده می کنند.

البته ارسال/دریافت سیگنال در فارکس، از طریق کانال های تلگرامی بیشتر مرسوم است. با این وجود، در ادامه بهترین سایت های ارائه سیگنال فارکس را معرفی خواهیم کرد.

 

سایت اتوچارتیست/AutoChartist

 

سایت “AutoChartist”، یکی از بهترین منابع تحلیل بازار فارکس به حساب می آید. در این سایت، تحلیل های تکنیکال با روش های مختلفی انجام می شود. البته استفاده از سیگنال های ارائه شده در این سایت، تنها با تهیه اشتراک دلاری ($) امکان پذیر است.

برخی از خدمات سایت اتوچارتیست رایگان بوده که خیلی کیفیت بالایی، ندارند! این سایت دارای موتور جستجوی قدرتمندی است که بصورت پیوسته، در حال تحلیل بازار و ارائه سیگنال فارکس می باشد.

 

سایت تریدینگ سنترال/Trading Central

 

سایت “Trading Central”، یکی دیگر از گزینه ها در فهرست بهترین سایت سیگنال فارکس است. البته تحلیل های ارائه شده در این سایت [سیگنال ها]، به معنای ورود مستقیم به معاملات در بازار نیست. با کمک این ابزار، تنها در جهت بهبود معاملات می توان استفاده کرد.

«سایت تریدینگ سنترال»، یکی از سایت های سیگنال فارکس با سابقه با ارائه تحلیل های مختلف به حساب می آید. مدتی است که خدمات این سایت، در اختیار بروکرهای فارکس قرار گرفته است! در واقع بروکرها با بستن قرارداد با “Trading Central”، ابزارهای تریدینگ و تحلیل ها را در اختیار مشتریان قرار داده اند.

 

سایت تریدینگ ویو/Tradingview.com

 

در لیست بهترین سایت سیگنال فارکس، تریدینگ ویو از اعتبار و شهرت زیادی برخوردار است. در این سایت، تحلیل و سیگنال ها عمدتا توسط سایر کاربران تهیه و ارائه شده است. یکی از مشکلات سایت تریدینگ ویو در زمینه سیگنال دهی، پراکنده بودن این موارد است.

 

icon ifxhome 50 سایت سیگنال فارکس اعتماد به سیگنال در بهترین سایت ها آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از بزرگترین مشکلات حتی در بهترین سایت سیگنال فارکس، دسترسی به ارائه کنندگان مبتدی و بدون سابقه است. برخی از افراد با خرید اشتراک و کپی کردن مطالب، اقدام به جمع آوری دنبال کننده و کسب درآمد از این راه می کنند!

در نتیجه تمام سیگنال های دریافت شده از طریق این منابع، قابل اعتماد نخواهد بود. این مشکل زمانی برطرف خواهد شد که، معیارهای انتخاب ارائه کننده سیگنال را بررسی کرده باشید. سابقه (تجربه)، شهرت، تعداد دنبال کننده ها، درصد وین ریت سیگنال ها و … می بایست بصورت کامل بررسی شود.

تریدرهای حرفه‌ ای در بازار فارکس، از سیگنال‌ هایی که توسط این سایت‌ ها ارائه می‌ شوند، برای انجام معامله استفاده نمی‌ کنند. این افراد سیگنال‌ های مختلف را مقایسه و جمع بندی کرده، در نهایت از آن برای تأیید تحلیل‌ هایی که از بازار به دست آورده‌ اند، بهره مند خواهند شد.

برای دریافت بهترین سیگنال vip فارکس، از طریق پشتیبانی تلگرام یا چت آنلاین با کارشناسان خانه فارکس من در ارتباط باشید.

سوالات متداول

🔹سایت‌ های زیادی هستند که، سیگنال‌ های فارکس را ارائه می‌ دهند. اما در این بین از سایت‌ های Autochartist، تریدینگ سنترال و تریدینگ ویو می‌توان به عنوان بهترین منابع سگینال فارکس، نام برد.

🔹خیر. بهتر است از سیگنال های دریافت شده، جهت تایید تحلیل و استراتژی های خود در بازار فارکس استفاده کنید.

نظرات (2)

  • سایت اتوچارتیست به ایرانیها خدمات ارایه می کنه؟

    • سلام، بله مشکلی نداره

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
💯 حداقل اسپرد نقره در فارکس چقدر است؟ - بهترین بروکر با کمترین اسپرد XAGUSD کدام است؟ 〽️
💰 نحوه استفاده از اندیکاتور نمایش سشن ها در متاتریدر 4 و 5 [MT4/MT5] 💹
🌟 آموزش استراتژی اسکالپ با RSI در تایم فریم 15 دقیقه - سیستم کلاسیک مولتی تایم فریم - (Ifx-St107) 💹
🔥 بررسی استراتژی با استوکاستیک در فارکس [اسکالپ/روزانه] - (Ifx-St106) 💹
🛢️ حداقل اسپرد نفت در فارکس چقدر است؟ - بررسی جامع اسپرد نفت در کارگزاری ها 📊