icon ifxhome 24 بروکر بدون احراز هویت انتخاب بروکر بدون احراز هویت در فارکس – لیست بروکر های بدون احراز هویت

با رشد روز افزون بازار فارکس و جذب علاقه‌ مندان جدید، مفهوم بروکر های بدون احراز هویت به سرعت توجه بسیاری از معامله‌ گران را به خود جلب کرده است. در این نوع از بروکرهای فارکس، معامله گران بدون نیاز به ارائه مدارک هویتی، به انجام معاملات می پردازند.

این موضوع برای کسانی که به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی خود اهمیت می دهند، بسیار جذاب است. بروکر بدون احراز هویت با ارائه خدمات ساده و سریع [به ویژه برای معامله گران تازه کار]، مزایای بسیاری دارد.

طبق گزارشات اخیر، بیش از 10% از بروکرهای فعال در بازار فارکس، بدون نیاز به احراز هویت خدمات معاملات را ارائه کرده اند. یکی از دلایل محبوبیت این نوع بروکرها، سرعت بالای ثبت نام و آغاز معاملات است.

روند احراز هویت در فارکس و بروکرهای قدیمی، معمولا تا چند روز بطول می انجامد. موضوعی که در بروکر فارکس بدون نیاز به احراز هویت، وجود ندارد. البته ثبت نام در این کارگزاری ها، با معایب و ریسک هایی نیز همراه است.

در این مقاله از خانه فارکس من، به معرفی بهترین بروکر بدون احراز هویت می پردازیم.

بروکر بدون احراز هویت، بروکر های بدون احراز هویت، بهترین بروکر فارکس بدون احراز هویت

 

منظور از بروکر بدون احراز هویت چیست؟

بروکر بدون نیاز به احراز هویت، یک مفهوم تازه در بازار فارکس بوده و به شرکت هایی اشاره دارد، که خدمات معاملاتی را بدون الزام به تایید حساب ارائه می دهند. این بروکرها، فعالیت بصورت ناشناس را برای مشتریان میسر کرده اند.

بروکر بدون نیاز به احراز هویت در فارکس، دارای مزایا و خطراتی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. از جمله این ریسک‌ ها می‌ توان به عدم تضمین امنیت سرمایه‌ ها و مشکلات احتمالی در برداشت سود، اشاره کرد.

بنابر این انتخاب بروکری که از اعتبار و شهرت خوبی برخوردار باشد، بسیار حائز اهمیت است. ثبت نام در بروکر های بدون احراز هویت، بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده می شود.

 

icon ifxhome 49 بروکر بدون احراز هویت معرفی بهترین بروکر های بدون احراز هویت

انتخاب یک بروکر بدون احراز هویت مناسب، مقداری چالش برانگیز است؛ زیرا این بروکر ها، تحت نظارت و مقررات کمتری در مقایسه با کارگزاری های معتبر و شناخته شده قرار دارند.

 

شماره 1#: بروکر XBTFX

این بروکر از سال 2019 فعال بوده و بیش از 200 ابزار مالی از جمله جفت ارز های فارکس، سهام و ابزار های CFD را ارائه می کند. از مزایای آن می توان به وبلاگ آموزشی، شرط سپرده کم، امکان استفاده از متاتریدر 5 و عدم نیاز به احراز هویت اشاره کرد.

 

شماره 2#: بروکر SimpleFX

دومین بروکر بدون احراز هویت در فارکس، کارگزاری “SimpleFX” است. این بروکر از سال 2014 شروع به فعالیت کرده و دسترسی به نمادهای مختلف، منابع آموزشی و … را برای معامله گران میسر کرده است.

 

شماره 3#: بروکر EagleFX

این بروکر مستقر در جمهوری دومینیکن، از سال 2019 فعالیت کرده و بیش از 100 ابزار مالی از جمله معاملات 24/7 ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. از مزایای آن می توان به سرعت اجرای مناسب، پلتفرم های قدرتمند و شرایط معاملاتی رقابتی اشاره کرد.

 

شماره 4#: بروکر Evolve Markets

چهارمین بروکر بدون احراز هویت، کارگزاری مستقر در سنت وینسنت با نام “Evolve Markets”‌است. سایر ویژگی های این کارگزاری شامل ارائه پلتفرم های معتبر متاتریدر، شرایط معاملاتی رقابتی و اهرم های بالا است.

 

شماره 5#: بروکر Prime XBT

آخرین بروکر فارکس بدون نیاز به احراز هویت، کارگزاری “Prime XBT” و تحت رگوله “ASIC” استرالیا است. دسترسی به طیف گسترده ای از نمادها، افتتاح حساب سریع، وبلاگ آموزشی و … در این بروکر ارائه شده است.

 

icon ifxhome 71 بروکر بدون احراز هویت کار با بروکر های بدون احراز هویت چه مزایا و معایبی دارد؟

ثبت نام در بروکر های بدون احراز هویت، یک موضوع جنجالی در دنیای تجارت فارکس است. این ویژگی، هم مزایا و هم معایب خاص خود را داشته که باید مورد بررسی قرار گیرد.

از یک طرف، حفظ حریم خصوصی و دسترسی آسان از جمله مزایای این بروکرها محسوب می شوند؛ اما از طرف دیگر، نگرانی هایی در مورد امنیت، محدودیت خدمات و فقدان نظارت قانونی نیز وجود دارد.

بنابراین، قبل از تصمیم گیری برای کار با یک بروکر بدون احراز هویت، لازم است تا مزایا و معایب آن را به دقت مورد ارزیابی قرار داد.

 

مزایا

 • حریم خصوصی بیشتر [عدم نیاز به ارسال اطلاعات و بارگذاری مدارک هویتی]
 • دسترسی آسان [برای معامله گران ساکن کشورهای تحت تحریم]
 • فرآیند ساده ثبت نام [افتتاح حساب و شروع معاملات در کمتر از چند دقیقه]

معایب

 • امنیت کمتر [خطر سوء استفاده، پولشویی و کلاهبرداری]
 • دسترسی محدود به بازار [خدمات و ابزارهای محدودتری را ارائه کرده اند]
 • نداشتن مقررات [نبود سازمان های نظارتی و افزایش نگرانی]
 • محدودیت در روش های پرداخت [پشتیبانی از ارزهای دیجیتال]

 

icon ifxhome 59 بروکر بدون احراز هویت جمع بندی و نظر نویسنده درباره بروکر بدون احراز هویت در فارکس

یکی از مشکلات بسیاری از معامله گران و مشتریان تازه وارد به دنیای فارکس، درز اطلاعات هویتی است. با افزایش میزان هک شدن بسیاری از بروکرها یا صرافی های معتبر، نگرانی این افراد از افشای اطلاعات کامل بجا و درست است.

مهمترین مشکل ثبت نام در بروکر بدون نیاز به احراز هویت، نداشتن امنیت حساب معامله گران و نظارت کافی بر رفتار کارگزاری ها است. ، این بروکر ها با ارائه حریم خصوصی بیشتر و دسترسی آسان، امکان معامله بدون نیاز به ارائه اطلاعات شخصی را به معامله گران می دهند.

در مقابل، محدودیت خدمات و فقدان نظارت توسط سازمان های مربوطه، منجر به بروز سوء استفاده از سرمایه گذاران خواهد شد. اگر به تازگی قصد ورود به بازار معاملات فارکس را دارید، پیشنهاد خانه فارکس من، ثبت نام در کارگزاری قدیمی و معتبر آی سی ام بروکرز است.

ثبت نام در بروکر با رگوله فارکس، مهمترین معیار قبل از سرمایه گذاری و شروع معاملات است. همچنین بررسی سابقه و قدمت کارگزاری، نظرات سایر معامله گران و سایت های مرجع، در کاهش ریسک و خطر از دست دادن سرمایه توصیه شده است.

سوالات متداول

🔹یکی از نگرانی های اصلی در مورد بروکرهای بدون احراز هویت، مسائل امنیتی، احتمال سوء استفاده و فعالیت های غیرقانونی است. همچنین این بروکر ها، تحت نظارت و مقررات کمتری قرار گرفته اند.

🔹مزایای اصلی بروکر بدون نیاز به احراز هویت نسبت به کارگزاری های معمولی، حفظ حریم خصوصی معامله گران، دسترسی آسان به خدمات آن ها و فرآیند ساده و سریع افتتاح حساب است.

🔹در میان انواع بروکر های بدون احراز هویت، بهترین کارگزاری ها:

 • بروکر XBTFX؛
 • بروکر SimpleFX؛
 • بروکر EagleFX
 • بروکر Evolve Markets؛
 • و بروکر Prime XBT هستند.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎