icon ifxhome 70 پشتیبانی فارکس پشتیبانی فارکس ایرانیان – روش های ارتباط با پشتیبانی بروکر چیست؟

معاملات در بروکرهای فارکس و حساب های زنده [پول واقعی]، بدون داشتن استرس امکان پذیر نیست. برای انتخاب یک کارگزاری مطمئن و با کیفیت، بررسی خدمات پشتیبانی به مشتریان [تماس تلفنی، چت آنلاین، ارسال ایمیل، تیکیت و …]، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با توجه به محدودیت ارائه سرویس کارگزاری ها در ایران، بسیاری از روش های پشتیبانی فارکس در دسترس معامله گران ایرانی قرار ندارد! به عنوان مثال، یکی از روش های ارتباط با پشتیبانی بروکر، تماس مستقیم تلفنی است.

پشتیبانی فارکس چیست، پشتیبانی بروکر، بروکر پشتیبانی فارسی

در برخی از کارگزاری ها، تماس تلفنی بصورت نمادین [به علت نداشتن کارشناس فارسی زبان] ارائه شده است. موضوع پشتیبانی فارکس با توجه به سرمایه معامله گران در این بازار، اهمیت بسزایی دارد. پاسخگویی سریع، شفاف و واقعی، می تواند از ضرر معامله گران نیز جلوگیری کند.

در مقاله امروز خانه فارکس من، راه های ارتباط با پشتیبانی بروکر ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین از میان کارگزاری های فارکس در ایران، بهترین بروکر با پشتیبانی فارسی را معرفی می کنیم.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس

نام مقاله
پشتیبانی در فارکس
☎️روش های مرسوم چت آنلاین، ایمیل، تلفن
📲ارتباط در پیام رسان ها ✅
👥ارتباط در شبکه های اجتماعی ✅
📋ارسال تیکت آنلاین در بعضی از بروکرها
🤖استفاده از هوش مصنوعی ✅
📌مراجعه حضوری ❌
📕بخش راهنمای بروکر ✅
📞پشتیبانی از طریق نماینده بروکرها
پشتیبانی خانه فارکس من

 

icon ifxhome 57 پشتیبانی فارکس پشتیبانی فارکس چیست؟

در بروکرهای فارکس، بخشی با عنوان پشتیبانی از مشکلات یا سوالات متداول معامله گران تعبیه شده است. ارتباط با پشتیبانی بروکر برای دریافت پاسخ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر معامله گری در زمان باز/بستن پوزیشن با مشکلی مواجه شود، پاسخگویی سریع پشتیبانی، می تواند از ضرر در معاملات جلوگیری کند.

بصورت کلی، انواع روش های پشتیبانی فارکس برای معامله گران:

 • تماس تلفنی؛
 • چت آنلاین [گفتگوی زنده]؛
 • ارسال ایمیل؛
 • پر کردن فرم تیکت؛
 • مراجعه به بخش راهنما [سوالات متداول]؛
 • و ارتباط با نماینده کارگزاری است.

 

ارتباط با بروکر از طریق تلفن

بسیاری از کارگزاری های فارکس در بخش ارتباط با ما، شماره تلفن تماس را برای معامله گران ارائه کرده اند. این موضوع بسته به کشور محل سکونت معامله گران، متفاوت است. به عنوان مثال، بخش پشتیبانی فارسی آلپاری برای ایرانیان، از روزهای دوشنبه تا جمعه [از ساعت 8:30 صبح – 23:30] آماده پاسخگویی به مشتریان است.

ساعت تماس با پشتیبانی بروکر، معمولا به زمان “GMT” (گرینویچ) اعلام می شود. در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات در کابین شخصی، مدیر حساب و پشتیبانی بروکرها امکان تماس با معامله گران ایرانی را خواهند داشت.

البته تماس با پشتیبانی فارکس از طریق تلفن برای معامله گران ایرانی، امری مرسوم نیست. با توجه به هزینه های برقراری تماس با کشورهای خارجی، بسیاری از معامله گران ایرانی از این روش استفاده نمی کنند.

 

چت زنده در کابین

یکی از بهترین روش های ارتباط با بخش پشتیبانی بروکر، از طریق گفتگوی زنده (چت آنلاین) است. این موضوع در سایت یا کابین شخصی [بعد از لاگین]، نیز در دسترس معامله گران قرار دارد. بصورت معمول ارتباط از طریق چت زنده، ابتدا با گفتگو با ربات پاسخگو انجام می شود.

در صورت عدم رفع مشکل یا سوال معامله گر، ارتباط بعدی با کارشناس برقرار خواهد شد. از مزایای استفاده از چت زنده در پشتیبانی فارکس می توان به سرعت بالای پاسخگویی و دسترسی آسان برای معامله گران، اشاره کرد.

 

ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی بروکر

ارسال ایمیل از طرف معامله گران به پشتیبانی، یکی دیگر از روش های ارتباط با کارشناسان بروکرهاست. در بخش “ارتباط با ما” در کارگزاری های فارکس، آدرس ایمیل کارشناسان پشتیبانی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

در برخی از کارگزاری ها مانند بروکر لایت فارکس، ایمیل قسمت های مختلف مانند واحد بازاریابی، بخش بازرگانی، بخش مالی و حسابداری و … نیز نمایش داده شده است. بسیاری از مکاتبات بروکرها با معامله گران، از طریق ایمیل انجام می شود.

دسترسی آسان، بارگذاری مدارک [عکس، فیلم و …] با حجم بالا و پاسخگویی توسط کارشناس زنده [برخلاف چت آنلاین]، از مزایای استفاده از ایمیل در پشتیبانی فارکس است.

 

تیکت آنلاین پشتیبانی چیست؟

در بعضی از کارگزاری های فارکس، فرم ارسال سوال، پیشنهاد یا مشکل نیز به معامله گران ارائه شده است. با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل [یا شماره تلفن] و موضوع، تیکت ارتباط با پشتیبانی ارسال می گردد.

این فرم برای ارتباط با کارشناسان بروکر، مانند ایمیل عمل می کند. بدون نیاز به ورود به صندوق ایمیل، درخواست خود برای پشتیبانی بروکر را ارسال نمایید. اگر قصد ارتباط در بروکر پشتیبانی فارسی را دارید، استفاده از این روش به شما توصیه نمی شود.

 

icon ifxhome 39 پشتیبانی فارکس بهترین پشتیبانی فارکس در ایران – 8 بروکر با پشتیبانی فارسی برتر

همانطور که پیش تر اشاره شد، راه های تماس با پشتیبانی بروکرها در ایران با محدودیت هایی روبروست! یکی از روش های بسیار مرسوم برای معامله گران در ارتباط با پشتیبانی، استفاده از چت زنده سایت است. سرعت پاسخگویی، شفافیت، ارائه راه حل درست و … در این خصوص از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه، بهترین خدمات پشتیبانی فارکس توسط بروکرهای ایرانیان را بررسی خواهیم کرد.

پشتیبانی لایت فارکس،پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام،شماره پشتیبانی لایت فارکس

پشتیبانی لایت فارکس

بهترین خدمات [سرعت پاسخگویی، شفافیت و …] توسط پشتیبانی را، بروکر لایت فارکس در ایران ارائه کرده است. پشتیبانی لایت فایننس، در کمتر از 1 دقیقه پاسخگوی سوالات معامله گران است.

پشتیبانی آمارکتس، پشتیبانی بروکر آمارکتس، پشتیبانی amarkets

پشتیبانی آمارکتس

رتبه دوم بهترین پشتیبانی فارکس در ایران، به بروکر آمارکتس تعلق دارد. خدمات 24 ساعته فارسی زبان، سرعت پاسخگویی کمتر از 5 دقیقه و … را می توان از مزایای پشتیبانی آمارکتس بر شمرد.

پشتیبانی آلپاری، پشتیبانی آلپاری در ایران، پشتیبانی آلپاری در واتساپ

پشتیبانی آلپاری

در بروکر آلپاری، روش های زیادی برای ارتباط با پشتیبانی به معامله گران ارائه شده است. از لحاظ سرعت، پاسخگویی درست، ارائه راه حل و … پشتیبانی آلپاری در رتبه سوم این لیست قرار گرفته است.

پشتیبانی بروکر ارانته، پشتیبانی ارانته، پشتیبانی Errante

پشتیبانی ارانته

بروکر ارانته (Errante)، خدمات بسیار مناسبی را در بخش پشتیبانی خود ارائه کرده است. مدت زمان پاسخگویی تیم پشتیبانی ارانته، کمتر از 10 دقیقه ارزیابی شده است.

پشتیبانی فارکس چیف، پشتیبانی بروکر فارکس چیف، پشتیبانی forexchief

پشتیبانی فارکس چیف

بروکر فارکس چیف خدمات پاسخگویی به مشتریان را، بصورت 24/7 و بدون تعطیلی ارائه کرده است. چت زنده، ارسال ایمیل، تلگرام، تیکت آنلاین و … از روش های ارتباط با پشتیبانی فارکس چیف است.

پشتیبانی اوپو فایننس، پشتیبانی اوپو فارکس، پشتیبانی opofinance

پشتیبانی اوپو فایننس

در بروکر اوپوفایننس (اوپو فارکس)، پاسخگویی به معامله گران بصورت 24/7 ساعته در دسترس قرار گرفته است. ارسال ایمیل، ارتباط با مدیر حساب، تلگرام، شبکه های اجتماعی، چت زنده و … بخشی از خدمات پشتیبانی اوپو فایننس است.

پشتیبانی کپیتال اکستند، پشتیبانی بروکر کپیتال اکستند، پشتیبانی capitalxtend

پشتیبانی کپیتال اکستند

در بروکر کپیتال اکستند، پشتیبانی به فارسی در بخش های چت آنلاین، ارسال ایمیل، تماس تلفنی، تلگرام و … بصورت 24/7 در دسترس است. پشتیبانی کپیتال اکستند، سرعت پاسخگویی تقریبا مناسبی را ارائه کرده است.

پشتیبانی ویندزور، پشتیبانی ویندزور بروکرز، پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور

پشتیبانی ویندزور بروکرز

در بروکر ویندزور (WindsorBrokers)، خدمات پشتیبانی از طریق چت زنده، ارسال ایمیل، تیکت آنلاین و … در دسترس است. سرعت پاسخگویی پشتیبانی ویندزور در مقایسه با سایر بروکرها ضعیف ارزیابی شده است.

 

icon ifxhome 31 پشتیبانی فارکس خدمات پشتیبانی فارکس در ایران – جمع بندی و نظر نویسنده

پشتیبانی بروکرهای فارکس، مهمترین یا شاید حیاتی ترین قسمت در کارگزاری ها است. ارتباط سریع و مستقیم در زمان های حساب [باز/بستن پوزیشن، واریز/برداشت و …]، برای معامله گران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دریافت جواب کوتاه و صریح، سرعت بالا، روش های متنوع دسترسی، پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته و … از مشخصات پشتیبانی یک کارگزاری قوی به شمار می رود. در مقاله امروز خانه فارکس من، روش های ارتباط با بخش خدمات معامله گران (پشتیبانی) در بروکرهای فارکس را بررسی کرده ایم.

استفاده از پیام رسان هایی مانند تلگرام، واتساپ و … برای معامله گران ایرانی بسیار جذاب و راحت است [بدون در نظر گرفتن مشکل فیلترینگ!]. چت آنلاین، ارسال ایمیل، تیکت و … از سایر روش های متداول جهت ارتباط با پشتیبانی بروکرها به حساب می آید.

مجموعه خانه فارکس من به عنوان یکی از قدیمی ترین نماینده های بروکرها در ایران، خدمات پشتیبانی سریع و بدون تعطیلی [در 365 روز سال] را، به معامله گران ارائه کرده است. برای دریافت راهنمایی، مشاوره، ارتباط با بخش فارسی زبان، از طریق چت آنلاین سایت یا پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید.

سوالات متداول

🔹برای ارتباط با بخش پشتیبانی بروکرهای فارکس، چت آنلاین و ارسال ایمیل، بهترین روش برای معامله گران ایرانی به حساب می آید.

🔹با در نظر گرفتن تمام معیارهای انتخاب پشتیبانی، بهترین بروکر پشتیبانی فارسی:

 • بروکر لایت فارکس؛
 • بروکر آمارکتس؛
 • بروکر آلپاری؛
 • بروکر فارکس چیف؛
 • و بروکر ارانته می باشند.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب مرتبط
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
مطالب جدید
معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn) - کارگزاری یونیکورن فارکس چیست؟ 🔍
💯 معرفی استراتژی ارز دیجیتال ۱۵ دقیقه ای- تکنیک Smart تریدینگ - (IFX-ST135) ⚡️
💰 معرفی استراتژی اسکالپ وین ریت بالا در 15 دقیقه - تکنیک Bullseye با فرکانس بالا - (IFX-ST134) 🔥
💹 معرفی استراتژی اسکالپ با ایچیموکو در 15 دقیقه - (IFX-ST133) 📊
💯 معرفی استراتژی اسکالپ بولینگر باند 5 دقیقه ای فارکس - (IFX-ST132) ⭐️