icon ifxhome 70 پشتیبانی فارکس پشتیبانی فارکس ایرانیان – روش های ارتباط با پشتیبانی بروکر چیست؟

 

معاملات در بروکرهای فارکس و حساب های زنده [پول واقعی]، بدون داشتن استرس امکان پذیر نیست. برای انتخاب یک کارگزاری مطمئن و با کیفیت، بررسی خدمات پشتیبانی به مشتریان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با توجه به محدودیت ارائه سرویس کارگزاری ها در ایران، بسیاری از روش های پشتیبانی فارکس در دسترس معامله گران ایرانی قرار ندارد. به عنوان مثال، یکی از روش های ارتباط با پشتیبانی بروکر، تماس مستقیم تلفنی است.

پشتیبانی فارکس چیست، پشتیبانی بروکر، بروکر پشتیبانی فارسی

در برخی از کارگزاری ها، تماس تلفنی بصورت نمادین [به علت نداشتن کارشناس فارسی زبان] ارائه شده است. موضوع پشتیبانی فارکس با توجه به سرمایه معامله گران در این بازار، اهمیت بسزایی دارد. پاسخگویی سریع، شفاف و واقعی، می تواند از ضرر معامله گران نیز جلوگیری کند.

در مقاله امروز خانه فارکس من، راه های ارتباط با پشتیبانی بروکر ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین از میان کارگزاری های فارکس در ایران، بهترین بروکر با پشتیبانی فارسی را معرفی می کنیم.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس

نام مقاله
پشتیبانی در فارکس
☎️روش های مرسوم چت آنلاین، ایمیل، تلفن
📲ارتباط در پیام رسان ها ✅
👥ارتباط در شبکه های اجتماعی ✅
📋ارسال تیکت آنلاین در بعضی از بروکرها
🤖استفاده از هوش مصنوعی ✅
📌مراجعه حضوری ❌
📕بخش راهنمای بروکر ✅
📞پشتیبانی از طریق نماینده بروکرها
پشتیبانی خانه فارکس من

 

icon ifxhome 57 پشتیبانی فارکس پشتیبانی فارکس چیست؟

 

در بروکرهای فارکس، بخشی با عنوان پشتیبانی از مشکلات یا سوالات متداول معامله گران تعبیه شده است. ارتباط با پشتیبانی بروکر برای دریافت پاسخ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر معامله گری در زمان باز/بستن پوزیشن با مشکلی مواجه شود، پاسخگویی سریع پشتیبانی، می تواند از ضرر در معاملات جلوگیری کند.

بصورت کلی، انواع روش های پشتیبانی فارکس برای معامله گران:

 • تماس تلفنی؛
 • چت آنلاین [گفتگوی زنده]؛
 • ارسال ایمیل؛
 • پر کردن فرم تیکت؛
 • مراجعه به بخش راهنما [سوالات متداول]؛
 • و ارتباط با نماینده کارگزاری است.

 

ارتباط با بروکر از طریق تلفن

 

بسیاری از کارگزاری های فارکس در بخش ارتباط با ما، شماره تلفن تماس را برای معامله گران ارائه کرده اند. این موضوع بسته به کشور محل سکونت معامله گران، متفاوت است. به عنوان مثال، بخش پشتیبانی فارسی آلپاری برای ایرانیان، از روزهای دوشنبه تا جمعه [از ساعت 8:30 صبح – 23:30] آماده پاسخگویی به مشتریان است.

ساعت تماس با پشتیبانی بروکر، معمولا به زمان “GMT” (گرینویچ) اعلام می شود. در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات در کابین شخصی، مدیر حساب و پشتیبانی بروکرها امکان تماس با معامله گران ایرانی را خواهند داشت.

البته تماس با پشتیبانی فارکس از طریق تلفن برای معامله گران ایرانی، امری مرسوم نیست. با توجه به هزینه های برقراری تماس با کشورهای خارجی، بسیاری از معامله گران ایرانی از این روش استفاده نمی کنند.

 

چت زنده در کابین

 

یکی از بهترین روش های ارتباط با بخش پشتیبانی بروکر، از طریق گفتگوی زنده (چت آنلاین) است. این موضوع در سایت یا کابین شخصی [بعد از لاگین]، نیز در دسترس معامله گران قرار دارد. بصورت معمول ارتباط از طریق چت زنده، ابتدا با گفتگو با ربات پاسخگو انجام می شود.

در صورت عدم رفع مشکل یا سوال معامله گر، ارتباط بعدی با کارشناس برقرار خواهد شد. از مزایای استفاده از چت زنده در پشتیبانی فارکس می توان به سرعت بالای پاسخگویی و دسترسی آسان برای معامله گران، اشاره کرد.

 

ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی بروکر

 

ارسال ایمیل از طرف معامله گران به پشتیبانی، یکی دیگر از روش های ارتباط با کارشناسان بروکرهاست. در بخش “ارتباط با ما” در کارگزاری های فارکس، آدرس ایمیل کارشناسان پشتیبانی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

در برخی از کارگزاری ها مانند بروکر لایت فارکس، ایمیل قسمت های مختلف مانند واحد بازاریابی، بخش بازرگانی، بخش مالی و حسابداری و … نیز نمایش داده شده است. بسیاری از مکاتبات بروکرها با معامله گران، از طریق ایمیل انجام می شود.

دسترسی آسان، بارگذاری مدارک [عکس، فیلم و …] با حجم بالا و پاسخگویی توسط کارشناس زنده [برخلاف چت آنلاین]، از مزایای استفاده از ایمیل در پشتیبانی فارکس است.

 

تیکت آنلاین پشتیبانی چیست؟

 

در بعضی از کارگزاری های فارکس، فرم ارسال سوال، پیشنهاد یا مشکل نیز به معامله گران ارائه شده است. با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل [یا شماره تلفن] و موضوع، تیکت ارتباط با پشتیبانی ارسال می گردد.

این فرم برای ارتباط با کارشناسان بروکر، مانند ایمیل عمل می کند. بدون نیاز به ورود به صندوق ایمیل، درخواست خود برای پشتیبانی بروکر را ارسال نمایید. اگر قصد ارتباط در بروکر پشتیبانی فارسی را دارید، استفاده از این روش به شما توصیه نمی شود.

سوالات متداول

🔹برای ارتباط با بخش پشتیبانی بروکرهای فارکس، چت آنلاین و ارسال ایمیل، بهترین روش برای معامله گران ایرانی به حساب می آید.

🔹با در نظر گرفتن تمام معیارهای انتخاب پشتیبانی، بهترین بروکر پشتیبانی فارسی:

 • بروکر لایت فارکس؛
 • بروکر آمارکتس؛
 • بروکر آلپاری؛
 • بروکر ویندزور؛
 • و بروکر ارانته می باشند.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب مرتبط
💰 ربات قیمت ارز دیجیتال چیست؟ - بهترین ربات پیش بینی قیمت رمز ارز کدام است؟ 🔥
💸 اسپرد حساب ECN الپاری - مقایسه اسپرد معاملاتی در حساب ECN بروکر ALPARI💰
🤖 ربات کپی ترید ارز دیجیتال (Crypto) - معرفی 10 ربات کپی تریدینگ رمز ارز برتر 💯
💸 نمایش وین ریت در متاتریدر (Meta Trader) - اهمیت درصد وین ریت چیست؟ 💰
مطالب جدید
💰 ربات قیمت ارز دیجیتال چیست؟ - بهترین ربات پیش بینی قیمت رمز ارز کدام است؟ 🔥
💸 اسپرد حساب ECN الپاری - مقایسه اسپرد معاملاتی در حساب ECN بروکر ALPARI💰
🤖 ربات کپی ترید ارز دیجیتال (Crypto) - معرفی 10 ربات کپی تریدینگ رمز ارز برتر 💯
💸 نمایش وین ریت در متاتریدر (Meta Trader) - اهمیت درصد وین ریت چیست؟ 💰
💰 معرفی برنامه کش بک آلپاری - شرایط دریافت ریبیت در آلپاری چیست؟ 💸