icon ifxhome 65 فرم ثبت نام الیمپ ترید فرم ثبت نام الیمپ ترید چیست؟ – آموزش تکمیل فرم افتتاح حساب در Olymp Trade

 

یکی از خدمات اختصاصی ارائه شده در بروکر الیمپ ترید،، ارائه فرم ثبت نام بدون نیاز به ورود به سایت می باشد. با داشتن آدرس ایمیل معتبر، تکمیل فرم ثبت نام الیمپ ترید در کمتر از 3 ثانیه انجام خواهد شد! در اینفوگرافی زیر، مراحل تکمیل فرم افتتاح حساب الیمپ ترید نمایش داده شده است.

×

 

راهنمای ویدیویی تکمیل فرم ثبت نام الیمپ ترید

فایل آموزش تکمیل فرم افتتاح حساب الیمپ ترید، بصورت ویدیو در این بخش آماده و ارائه شده است.

 

icon ifxhome 58 فرم ثبت نام الیمپ ترید مراحل تکمیل فرم ثبت نام الیمپ ترید چیست؟

 

برای ثبت نام سریع در بروکر الیمپ ترید، ابتدا آدرس ایمیل خود را در فرم وارد نمایید. سپس روی گزینه آبی رنگ «ثبت نام» کلیک کنید. برای تکمیل فرم ثبت نام olymptrade، وارد کردن آدرس ایمیل معتبر [فعال] ضروری است.

فرم ثبت نام الیمپ ترید، فرم افتتاح حساب الیمپ ترید، فرم ثبت نام olymp trade
نحوه تکمیل فرم ثبت نام الیمپ ترید

 

بعد از انتخاب گزینه «ثبت نام» و در کمتر از چند ثانیه، افتتاح حساب بصورت خودکار در الیمپ ترید انجام می شود. مطابق تصویر زیر، مشخصات ورود به حساب شامل آدرس ایمیل و رمز عبور نمایش داده می شود.

فرم ثبت نام الیمپ ترید، فرم افتتاح حساب الیمپ ترید، فرم ثبت نام olymp trade
دریافت مشخصات ورود به الیمپ ترید

 

در بخش انتها، دو لینک برای ورود به الیمپ ترید و پشتیبانی تلگرام ارائه شده است. لینک ورود به سایت، آخرین آدرس/دامنه الیمپ ترید بدون فیلتر می باشد. پشتیبانی تلگرام، برای ارتباط با کارشناسان فارسی زبان خانه فارکس من ارائه شده است.

 

icon ifxhome 60 فرم ثبت نام الیمپ ترید تکمیل فرم ثبت نام الیمپ ترید در خانه فارکس من – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از خدمات ویژه مجموعه ifxhome برای معامله گران الیمپ ترید، فرم ثبت نام آنلاین می باشد. با داشتن آدرس ایمیل فعال، ثبت نام در الیمپ ترید بدون نیاز به لاگین به سایت قابل انجام است! کل مراحل ثبت نام در این کارگزاری، در کمتر از چند ثانیه تکمیل خواهد شد.

همچنین با استفاده فرم ثبت نام الیمپ ترید، بصورت خودکار به مجموعه معامله گران خانه فارکس من اضافه منتقل می شود. با قرار گرفتن در مجموعه ifxhome، می توان از مزایایی مانند کش بک [تا سقف 50% در معاملات] بصورت منظم، پشتیبانی فارسی، سیگنال و استراتژی های سودآور، مطالب آموزشی، تحلیلی و … بصورت رایگان بهره مند شوید.

سوالات متداول

🔹یکی از خدمات ویژه خانه فارکس من به معامله گران بروکر الیمپ ترید، ارائه فرم ثبت نام آنلاین می باشد. با داشتن آدرس ایمیل، ثبت نام در الیمپ ترید در چند ثانیه [بدون نیاز به ورود به سایت بروکر] قابل انجام است.

🔹بله از طریق فرم ثبت نام الیمپ ترید در خانه فارکس من، بدون نیاز به “VPN” افتتاح حساب در این کارگزاری معتبر را تکمیل نمایید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
❗️ نحوه تغییر رمز حساب آلپاری - در صورت فراموشی رمز حساب الپاری چه کاری باید کرد؟ ❇️
🔥 بررسی جامع تفاوت حساب نانو و استاندارد در الپاری - بررسی دو حساب پایه Alpari ⭐️
💹 معرفی بهترین سشن فارکس برای معاملات - کدام سشن معاملاتی برای کسب سود بهتر است؟ 📊
💹 معاملات خودکار رمز ارز با ربات کریپتوهاپر (Cryptohopper) - آموزش ربات ترید کریپتوهاپر (cryptohopper) 🤖
💯 ربات ارز دیجیتال نوبیتکس چیست؟ - آموزش ربات نوبیتکس + مزایا/معایب ⭐️