icon ifxhome 62 کش بک آلپاری بررسی کش بک آلپاری (Alpari) – ریبیت در بروکر آلپاری (Alpari)

 

در بروکر آلپاری ، برای معامله گران امکان دریافت کش بک (CashBack) فراهم شده است. مطابق طرحی با نام «برنامه کش بک آلپاری» و در صورت “فعال” کردن آن، باز پرداخت نقدی به معامله گران انجام می شود. بسته به سطح معاملاتی، کش بک در آلپاری نیز متفاوت است.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

نوعی دیگری از ریبیت در آلپاری، از طریق نماینده کارگزاری پرداخت می شود. مجموعه خانه فارکس من به عنوان یکی از قدیمی ترین نمایندگان آلپاری، ادعای پرداخت بالاترین میزان کش بک در این کارگزاری را دارد. در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی شرایط کش بک آلپاری خواهیم پرداخت.

اگر قصد کاهش هزینه های معاملاتی [اسپرد، کمیسیون، سواپ و …] در کارگزاری فارکس آلپاری را دارید، این مقاله را از دست ندهید.

 

بررسی کش بک در آلپاری – ویدیو

 

در ویدیو زیر، بصورت کامل به بررسی کش بک (ریبیت) در آلپاری پرداخته ایم.

 

برنامه کش بک آلپاری چیست؟

 

همانطور که در بخش مقدمه اعلام شد، طرح باز پرداخت نقدی (ریبیت) در آلپاری از طرف بروکر نیز اجرا می شود. این طرح با نام “برنامه کش بک آلپاری“، امتیازات جمع آوری شده [ALP] را به پول نقد تبدیل می کند. البته بسته به سطح معاملاتی، شرایط نیز متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال با ثبت نام در آلپاری، 50 امتیاز (ALP) به معامله گران تعلق می گیرد. مواردی مانند ساخت حساب دارای 30 امتیاز بوده و قوانین واریز/برداشت نیز، متفاوت است. با جمع آوری این امتیازها [حداکثر تا 25% از کل امتیازات]، قابلیت تبدیل به پول نقد میسر شده است.

تبدیل امتیاز به پول در آلپاری، امتیازات آلپاری، alp در آلپاری

کش بک آلپاری با تبدیل امتیاز

برای آشنایی بیشتر با نحوه تبدیل امتیازات آلپاری به پول نقد، روی لینک زیر کلیک کنید.

تبدیل امتیاز به پول در آلپاری

 

icon ifxhome 70 کش بک آلپاری کش بک در آلپاری با خانه فارکس من

 

کش بک آلپاری از طریق نماینده بروکر، طرح دیگری برای دریافت باز پرداخت نقدی است. دریافت ریبیت در آلپاری از طریق خانه فارکس من:

  • ثبت نام در آلپاری با لینک؛
  • یا تغییر کد معرف در آلپاری، قابل انجام است.

 

روش 1#: دریافت ریبیت در آلپاری با ثبت نام

 

برای دریافت کش بک در معاملات آلپاری، با کلیک روی لینک های ارائه شده و بصورت مستقیم، ثبت نام خود را در این کارگزاری انجام دهید. با این روش، بصورت مستقیم در مجموعه معامله گران “Ifxhome” قرار گرفته و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

روش 2#: تغییر کد معرف من در آلپاری

 

کد معرف یا کد شریک در آلپاری، در کابین شخصی و در کمتر از چند ثانیه قابل تغییر است. با وارد کردن کد “4938994” در این بخش، به مجموعه معامله گران “Ifxhome” اضافه خواهید شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تغییر کد معرف آلپاری، روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

 

icon ifxhome 12 کش بک آلپاری کش بک آلپاری در خانه فارکس من چقدر است؟

 

پرداخت ریبیت در آلپاری از طرف نماینده های بروکر، در 5 سطح انجام می شود. در این دسته بندی، بسته به نوع حساب معاملاتی و نماد، مقدار کش بک نیز متفاوت است. بیشتر سایت هایی که ادعای پرداخت کش بک آلپاری تا 80-90% یا بعضا 100% را دارند، تنها سطح 1 ریبیت در این بروکر را به مشتریان پرداخت می کنند!

به عنوان مثال در سطح 1 با انجام 0-100 لات معامله در فلزات، 5$ کش بک توسط “IB” ها به مشتریان پرداخت می شود [یا کمتر]. این عدد با افزایش سطح و میزان معاملات در ماه، بصورت ثابت همان 5$ بوده و تغییر پیدا نمی کند.

پس مطالبی تحت عنوان پرداخت بالاترین کش بک آلپاری تا 90%، از اساس نادرست بوده و تنها درب باغ سبز برای جلب نظر مشتریان است!

متاسفانه اغلب نمایندگان بروکر آلپاری، با سوء استفاده از طمع معامله گران اقدام به طرح چنین تبلیغاتی کرده اند. در برخی از موارد [معامله گر از مجموعه خانه فارکس من، اقدام به تغییر کد معرف به نمایندگان دیگر کرد]، پرداخت کش بک آلپاری بعد از مدتی حتی متوقف شده است!

که در نهایت معامله گر، مجدد درخواست قرار گرفتن در مجموعه “IFXHOME” را ارسال کرد.

خانه فارکس من، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی، ادعای پرداخت بیشترین مقدار کش بک در آلپاری را دارد. به تمام معامله گرانی که در مجموعه “IFXHOME” قرار داشته باشند [بدون در نظر گرفتن سطح، تعداد لات، نوع حساب و …]، 9$ ریبیت بصورت منظم و در ابتدای هر ماه میلادی پرداخت می شود.

پرداخت کش بک تا سقف 50%، از ارقام 80-90% سایر نمایندگان نیز بیشتر است. همچنین در صورت انجام معاملات بیشتر (تعداد لات)، این رقم تا 12$ نیز افزایش خواهد یافت! در جدول زیر، شرایط و مبالغ پرداخت کش بک آلپاری از طریق نمایندگان را مشاهده می کنید. ردیف قرمز، مبلغی است که توسط مجموعه ما به مشتریان پرداخت می گردد.

برنامه کش بک آلپاری، کش بک آلپاری، ریبیت در آلپاری
جدول ارقام کش بک در آلپاری – ارسالی از طرف بروکر برای نماینده ها

 

قوانین پرداخت کش بک آلپاری

 

برای دریافت ریبیت در آلپاری، قوانین از طرف بروکر نیز اعلام شده است.

  • کش بک در ارزهای دیجیتال بصورت درصد از اسپرد است؛
  • یکی از شروط اصلی پرداخت کش بک آلپاری، باز نگه داشتن پوزیشن حداقل 2 دقیقه و 2 پیپ است؛
  • برای ثبت کد معرف در آلپاری، 5 روز کاری زمان احتیاج است؛
  • در صورت تغییر کد معرف به “IB” جدید، مراحل به 10-20 روز کاری زمان احتیاج دارد؛
  • امکان حذف کد معرف آلپاری در کابین شخصی، بصورت نامحدود میسر است.

 

icon ifxhome 28 کش بک آلپاری دریافت کش بک در آلپاری آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از راه های کاهش هزینه های معاملاتی مانند اسپرد در بروکر آلپاری، دریافت کش بک/ریبیت از معاملات است. مطابق برنامه کش بک آلپاری، امکان دریافت امتیاز (ALP) و تبدیل آن به دلار برای معامله گران مهیا شده است.

همچنین با قرار گرفتن در مجموعه “IB” ها (نماینده بروکر)، کش بک به معامله گران پرداخت می شود. با قرار گرفتن در مجموعه معامله گران خانه فارکس من با ثبت نام از طریق لینک یا تغییر کد معرف، از مزایای دریافت کش بک آلپاری بهره مند شوید.

همچنین پشتیبانی فارسی زبان در 365 روز سال [بدون تعطیلی حتی 1 روز]، دریافت سیگنال و استراتژی های معاملاتی سودآور [جفت ارزها، طلا، نفت، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و …]، مقالات آموزشی و تحلیلی، ربات های معامله گر و … نیز در دسترس معامله گران قرار دارد.

امکان پرداخت بصورت مستقیم، جابجایی سرمایه بین کارگزاری ها، پرداخت نقدی دلار و ده ها شرایط دیگر بدون دریافت کمیسیون به مشتریان مجموعه ما ارائه شده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و بیشتر، از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان در ارتباط باشید.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

سوالات متداول

🔹در بروکر آلپاری طرحی برای تبدیل امتیازات به پول نقد، با عنوان برنامه کش بک به معامله گران معرفی شده است.

🔹مقدار کش بک در آلپاری بسته به نماینده بروکر، متفاوت است. برخی از “IB” ها ادعای پرداخت درصد های بالا [70-80-90%] به معامله گران را دارند. این مبالغ بطور میانگین بین 2-5$ برآورد شده است.

🔹با قرار گرفتن در مجموعه خانه فارکس من، 50% حداکثر کش بک دریافتی “IB” به معامله گران پرداخت می شود [9$/لات]. البته با بالا رفتن حجم معاملات، این رقم نیز افزایش پیدا می کند.

🔹برای مشاهده ویدیو ریبیت در آلپاری یوتیوب، روی لینک کلیک کنید.

نظرات (2)

  • سلام ببخشید من چطور میتونم کش بک خانه فارکس من رو در حسابم در بروکر الپاری فعال کنم؟

    • سلام با پشتیبانی خانه فارکس من (چت زنده یا تلگرام) در ارتباط باشید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆