icon ifxhome 05 تقویم اقتصادی آلپاری تقویم اقتصادی آلپاری – جدیدترین اطلاعات اقتصادی در بروکر الپاری

 

در بروکر آلپاری، ابزارهای تحلیلی رایگانی مانند تقویم اقتصادی در دسترس معامله گران قرار گرفته است. در تاریخ 3 مارچ سال 2011 و برای اولین بار، همکاری بین کارگزاری آلپاری و تقویم اقتصادی بزرگترین آژانس های خبری دنیا “Thomson Reuters” شکل گرفت.ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

یکی از کاربردهای استفاده از تقویم اقتصادی الپاری، در تحلیل های فاندامنتال (بنیادی) در معاملات بازار فارکس است. در 13 می سال 2013، تقویم اقتصادی این بروکر با همکاری سایت معتبر “FXStreet” به مشتریان ارائه گردید.

به روز رسانی اخبار فاندامنتال در تقویم اقتصادی آلپاری، در هر 1 دقیقه با تنوع انتخاب بیش از 17 زبان، در دسترس معامله گران قرار دارد. این تقویم به زبان های روسی، اندونزیایی، پرتغالی، انگلیسی، چینی، ژاپنی، ویتنامی، عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی، مجارستانی و … (به جز فارسی!)، در 42 کشور استفاده می شود.

این تغییرات در 4 می 2016، به سایت آلپاری اضافه گردید. در مقاله امروز خانه فارکس من، نحوه دسترسی و تنظیمات تقویم اقتصادی آلپاری را، بررسی خواهیم کرد. در پایان به جمع بندی درباره استفاده از بهترین ابزار معاملاتی رایگان آلپاری (تقویم اقتصادی)، می پردازیم.

 

جزییات تقویم اقتصادی الپاری

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗ورود به سایت بروکر
سایت اصلی بروکر آلپاری
📆نام تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet
®تعداد زبان های قابل پشتیبانی 17
⏰قابلیت تنظیم ساعت
📕دسترسی به آرشیو اخبار
🔔کشورهای قابل انتخاب >45
$هزینه استفاده از تقویم
رایگان
💹قابلیت فیلتر رویدادها
☎️راهنمای فارسی آلپاری
پشتیبانی تلگرام
🎬ویدیو بررسی تقویم اقتصادی آلپاری
تقویم اقتصادی آلپاری یوتیوب

 

معرفی تقویم اقتصادی آلپاری – ویدیو

 

در ویدیو زیر، به معرفی و آموزش تقویم اقتصادی آلپاری پرداخته ایم.

 

icon ifxhome 62 تقویم اقتصادی آلپاری نحوه کار با تقویم اقتصادی الپاری

 

برای دسترسی به تقویم اقتصادی Alpari، وارد سایت اصلی کارگزاری شوید. ورود به آلپاری بدون فیلترشکن، در ایران میسر نیست! بعد از ورود در سربرگ “تجزیه و تحلیل”، روی گزینه «تقویم FXStreet» کلیک نمایید.

تقویم اقتصادی آلپاری، تقویم اقتصادی الپاری، تقویم اقتصادی alpari
نحوه انتخاب تقویم اقتصادی آلپاری در سایت

در پنجره جدید، تقویم اقتصادی “FXStreet” در آلپاری قابل مشاهده می باشد. امکان تنظیم ساعت بر اساس منطقه [31 زمان مختلف]، تغییر زبان، فیلتر روزهای نمایش رویداد در تقویم اقتصادی آلپاری قابل انجام می باشد.

درجه اهمیت رویداد با نشان “Vol.”، نرخ فعلی “Actual”، درصد پیش بینی تغییر “Consensus%” و نرخ قبلی “Previous” در تقویم نمایش داده شده است.

تقویم اقتصادی آلپاری، تقویم اقتصادی الپاری، تقویم اقتصادی alpari
تنظیمات تقویم اقتصادی الپاری

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

با انتخاب گزینه «Show Filters»، امکان اضافه/حذف کردن کشورهای مورد نظر، دسته بندی نوع خبر [بانک مرکزی، فعالیت های اقتصادی، بخش انرژی، تعطیلات، نرخ تورم، نرخ بهره و …] امکان پذیر شده است.

تقویم اقتصادی آلپاری، تقویم اقتصادی الپاری، تقویم اقتصادی alpari
فیلتر رویدادهای مهم در تقویم اقتصادی alpari

با تغییر گزینه «Volatility»، امکان تعیین درجه اهمیت خبر با امکان ذخیره سازی اطلاعات در آینده، در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

تقویم اقتصادی آلپاری، تقویم اقتصادی الپاری، تقویم اقتصادی alpari
تغییر میزان اهمیت اخبار در تقویم اقتصادی آلپاری

 

icon ifxhome 50 تقویم اقتصادی آلپاری استفاده از تقویم اقتصادی آلپاری آری یا خیر؟ – جمع بندی و نظر نویسنده

 

یکی از ابزارهای تحلیلی رایگان در سایت آلپاری، تقویم اقتصادی “FXStreet” می باشد. بسیاری از معامله گران که با تحلیل های خبری (فاندامنتال) اقدام به پوزیشن گرفتن در فارکس می کنند، مشتریان ثابت تقویم های اقتصادی هستند.

دستیابی به آخرین رویدادهای بازارهای مالی و کشورهای مختلف [با قابلیت تنظیم درجه اهمیت]، تغییر ساعت یا منطقه زمانی با امکان انتخاب محدوده تاریخ، در تقویم اقتصادی Alpari امکان پذیر است. سایر امکانات تقویم اقتصادی الپاری:

  • دسترسی به فیدهای خبری جفت ارزهای فارکس؛
  • به روز رسانی لحظه ای اخبار؛
  • دسترسی به تقویم در متاتریدر آلپاری؛
  • و پشتیبانی 24 ساعته در 5 روز هفته می باشد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

سوالات متداول

🔹یکی از ابزارهای تحلیلی رایگان در بروکر آلپاری، تقویم اقتصادی با همکاری سایت معتبر “FxStreet” می باشد. جدیدترین رویدادهای خبری و فاندامنتال، با قابلیت تنظیم یا فیلتر اخبار در تقویم اقتصادی الپاری ارائه شده است.

🔹با ورود به سایت آلپاری و انتخاب سربرگ “تجزیه تحلیل”، گزینه «تقویم اقتصادی FXStreet» قابل مشاهده می باشد. همچنین در نرم افزار آلپاری موبایل، دسترسی به تقویم اقتصادی این بروکر نیز ارائه شده است.

نظرات (3)

  • چرا فقط مقاله بر مزایای استفاده از تقویم اقتصادی آلپاری تمرکز دارد؟؟
    چندان خوشم نیومد که تحلیل کمی از چگونگی تاثیر این تقویم بر تصمیمات معاملاتی معامله‌گران ارائه دادید. در صورتی که بررسی موردی از استفاده موفق این ابزار در شرایط بازار مختلف می‌توانست کاربردی‌تر و بهتر باشد.

  • مقاله شما در مورد امکانات فیلترسازی و تنظیمات ساعت به خوبی توضیح می‌دهد. اما متاسفانه کمتر به نیازهای خاص بخش‌های مختلف کاربران مانند معامله‌گران روزانه در مقابل معامله‌گران بلندمدت می‌پردازد. در صورتی که مهم است تا این گونه معامله گران بدانند چگونه می‌توانند از این ابزار به طور موثر بهره وری کنند.

  • ببینید خیلی خوب بود که مقاله بر تنوع زبانی و دسترسی جغرافیایی تقویم تاکید می‌کند. ولی مشکل اصلی آن جا است که به اینکه چگونه کاربران در مناطق مختلف ممکن است تجربیات متفاوتی داشته باشند، نمی پردازد. به خصوص در کشورهایی با محدودیت‌های اینترنتی مواجه هستند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
〽️ اندیکاتور ار اس ای چیست؟ - RSI یا شاخص قدرت نسبی یعنی چه؟ 💹
🚫 هک باینری آپشن چیست؟! - بررسی روش های هک کردن باینری آپشن ها⛔️
👑آشنایی با بهترین بروکر متاتریدر فارکس - لیست کامل بروکرهای داخلی و خارجی🌐
🥇کمترین اسپرد طلا در بروکرها - بروکر با اسپرد صفر برای طلا کدام است؟!🔑
⚡️معرفی صرافی رابین هود (Robinhood) - [دانلود/ثبت نام/احراز هویت]💎