ifxhome icon 0164 حساب شخصی و تجاری بررسی تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری

 

بروکر آلپاری با بیش از 24 سال سابقه در بازارهای مالی توانسته به یکی از قدیمی ترین بروکرهای فارکس در دنیا تبدیل گردد. تنوع حساب های معاملاتی، روش های واریز و برداشت، نمادهای معتبر و پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان از دلایل محبوبیت آلپاری alpari میان معامله گران ایرانی می باشد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

یکی از قابلیت های منحصر به فرد برای معامله گران مبتدی، افرادی که فرصت انجام معاملات را ندارد یا سرمایه گذاران استفاده از حساب کپی ترید آلپاری با نام حساب پم آلپاری می باشد.

حساب شخصی آلپاری حسابی است که در زمان ثبت نام در کابین شخصی، برای معامله گر ایجاد شده و با استفاده از آن عملیات واریز [به حساب های تجاری یا حساب پم آلپاری] انجام می شود. در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری خواهیم پرداخت.

اطلاعات اولیه مانند نحوه دسترسی به شماره حساب تجاری آلپاری و نحوه حذف حساب تجاری در آلپاری، را معرفی خواهیم کرد.

 

جزییات حساب شخصی و تجاری آلپاری

©️نام بروکر آلپاری/ALPARI
🔗آدرس سایت اصلی
سایت بروکر آلپاری
👥پشتیبانی آنلاین آلپاری
پشتیبانی تلگرام
📊دسته بندی حساب حساب شخصی، حساب تجاری
〽️انواع حساب شخصی آلپاری حساب استاندارد، حساب ECN، حساب نانو، حساب دمو
💰انواع حساب تجاری الپاری سرویس PAMM، سبد PAMM، حساب سرمایه گذار، حساب مدیر حرفه ای، حساب شرکاء
🤵امکان افتتاح یا تغییر حساب شخصی
🤵امکان افتتاح چند حساب تجاری
❎حذف حساب شخصی آلپاری
❎حذف حساب تجاری در آلپاری
🎥ویدیو بررسی حساب تجاری و شخصی الپاری
فرق حساب تجاری و شخصی آلپاری یوتیوب

ّ

بررسی تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری – ویدیو

 

در ویدیو زیر، فرق حساب شخصی و تجاری [معاملاتی] آلپاری به صورت دقیق بررسی و معرفی شده است.

 

ifxhome icon 0177 حساب شخصی و تجاری فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری چیست؟

 

به معامله گر و کاربرانی که اقدام به افتتاح حساب در آلپاری کرده اند، بصورت پیش فرض یک حساب استاندارد در متاتریدر 4 ارائه می شود. در دسته بندی حساب شخصی آلپاری، اطلاعاتی مانند شماره حساب دلاری یا یورویی [$/€] به همراه موجودی حساب قابل نمایش می باشد.

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری، حساب تجاری آلپاری

معامله گران، امکان واریز وجه و انتقال بین حساب شخصی آلپاری را در اختیار دارند. برای مشاهده تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، ابتدا وارد کابین معاملاتی شوید. سپس در منوی “حساب من”، روی گزینه «حساب های غیر تجاری» کلیک کنید.

در صفحه بعدی، لیست حساب شخصی آلپاری قابل مشاهده می باشد.

شماره حساب تجاری آلپاری، حذف حساب تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری
ورود به کابین برای مشاهده حساب های آلپاری

مجدد به صفحه اصلی کابین شخصی آلپاری، بازگردید. در منوی “حساب من” با قرار دادن نمایشگر موس روی گزینه «حساب های تجاری»، دو بخش حساب های حقیقی و حساب های مجازی یا دمو قابل انتخاب می باشد.

برای مشاهده تمام حساب شخصی و تجاری در آلپاری، روی گزینه «حساب های تجاری« کلیک کنید.

حساب شخصی آلپاری، شماره حساب تجاری آلپاری، حساب تجاری آلپاری
تفاوت حساب شخصی و تجاری آلپاری

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

مطابق تصویر، در بخش بالا حساب های شخصی معامله گران و در بخش پایین لیست “حساب تجاری آلپاری” قابل مشاهده است. برای بررسی حساب، فعال سازی کش بک یا ورود به پلتفرم معاملاتی متاتریدر آلپاری در نسخه وب، روی هر یک از حساب های تجاری کلیک کرده و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

شماره حساب تجاری آلپاری، در اولین ستون در سمت راست قابل مشاهده و انتخاب است. معامله گرانی که قصد شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج را دارند، می توانند شماره حساب تجاری آلپاری برای واریز پول را در این بخش مشاهده نمایند.

در قسمت پایین کابین آلپاری، امکان مشاهده حساب های تجاری سرمایه گذاری پم و سبدهای پم نیز در دسترس می باشد.

تفاوت حساب های فارکس، انواع حساب های فارکس، انواع حساب در بروکرها
حساب های سرمایه گذاری در آلپاری

اگر قصد سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری را دارید، می توانید در این بخش با کلیک روی گزینه «سرمایه گذاری» به صفحه “انتخاب مدیر حساب حرفه ای” رفته و کپی تریدینگ در آلپاری را آغاز نمایید..

⚠️شماره حساب شخصی و تجاری در آلپاری، با یکدیگر متفاوت است. شماره حساب شخصی دارای سه حرف اختصاری USD یا EUR در ابتدا بوده و این موضوع در حساب تجاری الپاری ارائه نشده است.

 

حذف حساب تجاری در آلپاری

 

بسیاری از معامله گرانی که اقدام به افتتاح حساب شخصی و تجاری در آلپاری کرده اند، بدلیل عدم استفاده از حساب بدنبال «حذف آن» هستند. یکی از نکات مهم پیش از افتتاح هر نوع حساب معاملاتی اعم از حساب شخصی و تجاری، درک صحیح از انتخاب نوع حساب می باشد.

در صورت افتتاح هرگونه حساب، امکان حذف حساب تجاری در آلپاری میسر نبوده و معامله گرانی که از حساب مورد نظر استفاده نمی کنند می بایست موجودی را به حساب های دیگر انتقال دهند.

با کلیک روی شماره حساب تجاری در آلپاری و انتخاب گزینه «بررسی حساب» در صفحه بعد، امکان انتخاب عدم نمایش حساب در صفحه اصلی در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری، حساب تجاری آلپاری
حذف حساب در آلپاری

با فعال کردن گزینه «خیر» حساب تجاری آلپاری در صفحه اصلی، نمایش داده نخواهد شد. در حال حاضر تنها امکان حذف حساب دمو در الپاری، برای معامله گران میسر می باشد.

ثبت نام در آلپاری، افتتاح حساب در آلپاری، ساخت حساب آلپاری

icon ifxhome 61 حساب شخصی و تجاری تفاوت حساب شخصی و تجاری آلپاری – جمع بندی و نظر نویسنده

 

در کارگزاری آلپاری، حساب های شخصی در زمان ثبت نام بصورت خودکار برای معامله گران ایجاد می گردد. انتقال (شارژ حساب) پول در آلپاری، ابتدا به حساب های شخصی انجام می شود. برای واریز به حساب تجاری (متاتریدر)، باید بصورت انتقال حساب به حساب این پروسه را انجام داد.

متاسفانه امکان حذف حساب های آلپاری، در کابین شخصی میسر نیست. تنها امکان عدم نمایش، در دسترس معامله گران قرار دارد. البته محدودیتی در ایجاد حساب شخصی یا تجاری در آلپاری، گذاشته نشده و به صورت نامحدود، می توان حساب معاملاتی ایجاد کرد.

سوالات متداول

🔹حساب شخصی در بروکر آلپاری در زمان ثبت نام بصورت خودکار در متاتریدر 4 و حساب استاندارد برای معامله گران ارائه شده که می تواند شامل انواع حساب تجاری معاملاتی و مجازی باشد.

حساب تجاری آلپاری شامل حساب های معاملاتی، حساب پم آلپاری و سرمایه گذاری در بخش سبد پم، حساب مدیریتی پم و حتی حساب شرکاء در آلپاری باشد.

🔹معامله گران امکان حذف حساب تجاری در آلپاری را نداشته و در صورت عدم استفاده می توانند موجودی حساب را منتقل کرده و گزینه نمایش حساب تجاری در صفحه اصلی را غیرفعال نمایند.

🔹شماره حساب تجاری آلپاری در کابین شخصی و در بخش “حساب های من” در سمت راست انواع حساب ها قابل مشاهده بوده و برای انتقال پول به آلپاری یا برداشت از آن استفاده می گردد.

نظرات (3)

  • تو دسته بندی حساب شخصی آلپاری چه اطلاعاتی وجود داره؟ موجودی حساب هم دیده میشه اونجا؟

  • کجا میتونیم تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری رو ببینیم؟

  • حساب تجاری در آلپاری رو چطوری میشه حذف کرد؟ اصلا امکانش هست؟

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب جدید
🎯بروکر ای پلنت چیست؟ - معرفی کامل بروکر Eplanet Markets در ایران💎
✏️بروکر فارکس در کانادا - معرفی لیست بهترین بروکرهای فارکس کانادا🔑
👑بررسی بروکر سی ام اس پرایم (CMS Prime) - بروکر CMS Prime چیست؟!🎯
🟢بررسی کامل بروکر سی ام سی (CMC Markets) - بروکر cmc markets چیست؟!💡
📊معرفی بخش خبر فارکس فکتوری - خبرهای فارکس فکتوری فارسی📆